Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1206J6300562KXR
1206J6300562KXR
1206J6300562KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1206J6300562KXR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1206J6300562KXR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 5600PF 630V X7R 1206
(v ameriških dolarjih)
20000 pcs
Product parameter
številka dela 1206J6300562KXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 5600PF 630V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 256108 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 630V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.063" (1.60mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 5600pF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 5600pF