Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1206J6301P80CQT
1206J6301P80CQT
1206J6301P80CQT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1206J6301P80CQT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1206J6301P80CQT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1.8PF 630V C0G/NP0 1206
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs
Product parameter
številka dela 1206J6301P80CQT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1.8PF 630V C0G/NP0 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 122798 pcs Podatkovni list High Q Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 630V
Toleranca ±0.25pF Debelina (maks.) 0.063" (1.60mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Q, Low Loss Stopnja napak -
natančen opis 1.8pF ±0.25pF 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 1.8pF