Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1206Y0100223JXT
1206Y0100223JXT
1206Y0100223JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1206Y0100223JXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1206Y0100223JXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.022UF 10V X7R 1206
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs
Product parameter
številka dela 1206Y0100223JXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.022UF 10V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 245188 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.063" (1.60mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 0.022µF ±5% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 0.022µF