Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1206Y0100333MXR
1206Y0100333MXR
1206Y0100333MXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1206Y0100333MXR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1206Y0100333MXR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.033UF 10V X7R 1206
(v ameriških dolarjih)
20000 pcs
Product parameter
številka dela 1206Y0100333MXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.033UF 10V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 247447 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.063" (1.60mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 0.033µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 0.033µF