Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1206Y0100471KXT
1206Y0100471KXT
1206Y0100471KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1206Y0100471KXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1206Y0100471KXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 470PF 10V X7R 1206
Product parameter
številka dela 1206Y0100471KXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 470PF 10V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 253899 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.063" (1.60mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 470pF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 470pF