Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1206Y0160472KXT
1206Y0160472KXT
1206Y0160472KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1206Y0160472KXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1206Y0160472KXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 4700PF 16V X7R 1206
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs
Product parameter
številka dela 1206Y0160472KXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 4700PF 16V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 247971 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 16V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.063" (1.60mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 4700pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 4700pF