Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1206Y0160561MDR
1206Y0160561MDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1206Y0160561MDR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1206Y0160561MDR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 560PF 16V X7R 1206
(v ameriških dolarjih)
20000 pcs
Product parameter
številka dela 1206Y0160561MDR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 560PF 16V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 254137 pcs Podatkovni list MLCC Series, High Reliability
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - AC -
Napetost - ocenjena 16V Toleranca 560pF
Debelina (maks.) X7R Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija FlexiCap™
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca High Reliability, Automotive
Ocene AEC-Q200 Polarizacija 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Številka izdelka proizvajalca 1206Y0160561MDR Vodilni stil 0.063" (1.60mm)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Epoxy Mountable, High Temperature
Stopnja napak - Razširjen opis 560pF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20% Opis CAP CER 560PF 16V X7R 1206