Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1206Y0250154MDT
1206Y0250154MDT
1206Y0250154MDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1206Y0250154MDT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1206Y0250154MDT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.15UF 25V X7R 1206
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs
Product parameter
številka dela 1206Y0250154MDT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.15UF 25V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 150559 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.063" (1.60mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti Soft Termination, High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 0.15µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 0.15µF