Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1206Y0250824MDR
1206Y0250824MDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1206Y0250824MDR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1206Y0250824MDR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.82UF 25V X7R 1206
(v ameriških dolarjih)
20000 pcs
Product parameter
številka dela 1206Y0250824MDR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.82UF 25V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 99237 pcs Podatkovni list MLCC Series, High Reliability
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - AC -
Napetost - ocenjena 25V Toleranca 0.82µF
Debelina (maks.) X7R Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija FlexiCap™
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca High Reliability, Automotive
Ocene AEC-Q200 Polarizacija 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Številka izdelka proizvajalca 1206Y0250824MDR Vodilni stil 0.063" (1.60mm)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Epoxy Mountable, High Temperature
Stopnja napak - Razširjen opis 0.82µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20% Opis CAP CER 0.82UF 25V X7R 1206