Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1206Y0500151MER
1206Y0500151MER
1206Y0500151MER
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1206Y0500151MER z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1206Y0500151MER
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 150PF 50V X7R 1206
(v ameriških dolarjih)
20000 pcs
Product parameter
številka dela 1206Y0500151MER Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 150PF 50V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 182673 pcs Podatkovni list AEC-Q200 Automotive Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.063" (1.60mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija FlexiCap™ Ocene AEC-Q200
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 150pF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 150pF