Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1206Y0500154KXR
1206Y0500154KXR
1206Y0500154KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1206Y0500154KXR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1206Y0500154KXR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.15UF 50V X7R 1206
(v ameriških dolarjih)
20000 pcs
Product parameter
številka dela 1206Y0500154KXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.15UF 50V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 195505 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.063" (1.60mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 0.15µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 0.15µF