Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1206Y0630271JDR
1206Y0630271JDR
1206Y0630271JDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1206Y0630271JDR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1206Y0630271JDR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 270PF 63V X7R 1206
(v ameriških dolarjih)
20000 pcs
Product parameter
številka dela 1206Y0630271JDR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 270PF 63V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 178544 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 63V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.063" (1.60mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Soft Termination, High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 270pF ±5% 63V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 270pF