Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1206Y0630681FFR
1206Y0630681FFR
1206Y0630681FFR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1206Y0630681FFR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1206Y0630681FFR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 680PF 63V C0G/NP0 1206
(v ameriških dolarjih)
20000 pcs
Product parameter
številka dela 1206Y0630681FFR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 680PF 63V C0G/NP0 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 66856 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 63V
Toleranca ±1% Debelina (maks.) 0.063" (1.60mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti Soft Termination, High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 680pF ±1% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 680pF