Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1206Y0631P80BFT
1206Y0631P80BFT
1206Y0631P80BFT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1206Y0631P80BFT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1206Y0631P80BFT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1.8PF 63V C0G/NP0 1206
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs
Product parameter
številka dela 1206Y0631P80BFT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1.8PF 63V C0G/NP0 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 96577 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 63V
Toleranca ±0.1pF Debelina (maks.) 0.063" (1.60mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti Soft Termination, High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 1.8pF ±0.1pF 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 1.8pF