Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1206Y1000682FFR
1206Y1000682FFR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1206Y1000682FFR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1206Y1000682FFR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 6800PF 100V C0G/NP0 1206
(v ameriških dolarjih)
20000 pcs
Product parameter
številka dela 1206Y1000682FFR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 6800PF 100V C0G/NP0 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 45501 pcs Podatkovni list MLCC Series, High Reliability
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - AC -
Napetost - ocenjena 100V Toleranca 6800pF
Debelina (maks.) C0G, NP0 Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija FlexiCap™
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca High Reliability, Automotive
Ocene - Polarizacija 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Številka izdelka proizvajalca 1206Y1000682FFR Vodilni stil 0.063" (1.60mm)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Epoxy Mountable, High Temperature
Stopnja napak - Razširjen opis 6800pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±1% Opis CAP CER 6800PF 100V C0G/NP0 1206