Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1206Y1002P70BFT
1206Y1002P70BFT
1206Y1002P70BFT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1206Y1002P70BFT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1206Y1002P70BFT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 2.7PF 100V C0G/NP0 1206
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs
Product parameter
številka dela 1206Y1002P70BFT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 2.7PF 100V C0G/NP0 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 82447 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±0.1pF Debelina (maks.) 0.063" (1.60mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti Soft Termination, High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 2.7pF ±0.1pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 2.7pF