Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1206Y2500152MDR
1206Y2500152MDR
1206Y2500152MDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1206Y2500152MDR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1206Y2500152MDR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1500PF 250V X7R 1206
Product parameter
številka dela 1206Y2500152MDR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1500PF 250V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 188724 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 250V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.063" (1.60mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti Soft Termination, High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 1500pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 1500pF