Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1206Y2500273JXT
1206Y2500273JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1206Y2500273JXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1206Y2500273JXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1206
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs
Product parameter
številka dela 1206Y2500273JXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 207671 pcs Podatkovni list MLCC Standard Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - AC -
Napetost - ocenjena 250V Toleranca 0.027µF
Debelina (maks.) X7R (2R1) Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija FlexiCap™
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ocene AEC-Q200
Polarizacija 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Številka izdelka proizvajalca 1206Y2500273JXT
Vodilni stil 0.063" (1.60mm) Višina - sedež (maks.) -
Stopnja napak - Razširjen opis 0.027µF ±5% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5% Opis CAP CER 1206