Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1206Y2K00121JXT
1206Y2K00121JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1206Y2K00121JXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1206Y2K00121JXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1206
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs
Product parameter
številka dela 1206Y2K00121JXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 262933 pcs Podatkovni list MLCC Standard Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - AC -
Napetost - ocenjena 2000V (2kV) Toleranca 120pF
Debelina (maks.) X7R (2R1) Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija FlexiCap™
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ocene AEC-Q200
Polarizacija 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Številka izdelka proizvajalca 1206Y2K00121JXT
Vodilni stil 0.063" (1.60mm) Višina - sedež (maks.) -
Stopnja napak - Razširjen opis 120pF ±5% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5% Opis CAP CER 1206