Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1206Y5000221KDT
1206Y5000221KDT
1206Y5000221KDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1206Y5000221KDT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1206Y5000221KDT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 220PF 500V X7R 1206
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs
Product parameter
številka dela 1206Y5000221KDT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 220PF 500V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 224081 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.063" (1.60mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti Soft Termination, High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 220pF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 220pF