Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1206Y6300151MXR
1206Y6300151MXR
1206Y6300151MXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1206Y6300151MXR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1206Y6300151MXR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 150PF 630V X7R 1206
(v ameriških dolarjih)
20000 pcs
Product parameter
številka dela 1206Y6300151MXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 150PF 630V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 306318 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 630V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.063" (1.60mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
natančen opis 150pF ±20% 630V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 150pF