Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1210J0100272JXT
1210J0100272JXT
1210J0100272JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1210J0100272JXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1210J0100272JXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 2700PF 10V X7R 1210
Product parameter
številka dela 1210J0100272JXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 2700PF 10V X7R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 123583 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 2700pF ±5% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 2700pF