Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1210J0100330KCT
1210J0100330KCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1210J0100330KCT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1210J0100330KCT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1210
Product parameter
številka dela 1210J0100330KCT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 160122 pcs Podatkovni list MLCC Standard Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - AC -
Napetost - ocenjena 10V Toleranca 33pF
Debelina (maks.) C0G, NP0 Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija -
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ocene -
Polarizacija 1210 (3225 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Številka izdelka proizvajalca 1210J0100330KCT
Vodilni stil 0.079" (2.00mm) Višina - sedež (maks.) -
Stopnja napak - Razširjen opis 33pF ±10% 10V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±10% Opis CAP CER 1210