Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1210J0100333JXT
1210J0100333JXT
1210J0100333JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1210J0100333JXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1210J0100333JXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.033UF 10V X7R 1210
Product parameter
številka dela 1210J0100333JXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.033UF 10V X7R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 111506 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.033µF ±5% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 0.033µF