Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1210J0100392MXT
1210J0100392MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1210J0100392MXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1210J0100392MXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1210
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 1210J0100392MXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 182684 pcs Podatkovni list MLCC Standard Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - AC -
Napetost - ocenjena 10V Toleranca 3900pF
Debelina (maks.) X7R (2R1) Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija -
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ocene AEC-Q200
Polarizacija 1210 (3225 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Številka izdelka proizvajalca 1210J0100392MXT
Vodilni stil 0.079" (2.00mm) Višina - sedež (maks.) -
Stopnja napak - Razširjen opis 3900pF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20% Opis CAP CER 1210