Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1210J0160102MXR
1210J0160102MXR
1210J0160102MXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1210J0160102MXR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1210J0160102MXR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1000PF 16V X7R 1210
(v ameriških dolarjih)
16000 pcs
Product parameter
številka dela 1210J0160102MXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1000PF 16V X7R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 169544 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 16V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 1000pF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 1000pF