Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1210J0160394MXT
1210J0160394MXT
1210J0160394MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1210J0160394MXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1210J0160394MXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.39UF 16V X7R 1210
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 1210J0160394MXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.39UF 16V X7R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 109983 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 16V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.39µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 0.39µF