Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1210J0250184KDR
1210J0250184KDR
1210J0250184KDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1210J0250184KDR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1210J0250184KDR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.18UF 25V X7R 1210
(v ameriških dolarjih)
16000 pcs
Product parameter
številka dela 1210J0250184KDR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.18UF 25V X7R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 86922 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 0.18µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 0.18µF