Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1210J0250822JXT
1210J0250822JXT
1210J0250822JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1210J0250822JXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1210J0250822JXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 8200PF 25V X7R 1210
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 1210J0250822JXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 8200PF 25V X7R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 126062 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 8200pF ±5% 25V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 8200pF