Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1210J0500154MXT
1210J0500154MXT
1210J0500154MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1210J0500154MXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1210J0500154MXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.15UF 50V X7R 1210
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 1210J0500154MXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.15UF 50V X7R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 150984 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.15µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 0.15µF