Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1210J0500332FAT
1210J0500332FAT
1210J0500332FAT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1210J0500332FAT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1210J0500332FAT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 3300PF 50V C0G/NP0 1210
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 1210J0500332FAT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 3300PF 50V C0G/NP0 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 33995 pcs Podatkovni list AEC-Q200 Automotive Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±1% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija - Ocene AEC-Q200
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 3300pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 3300pF