Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1210J0500334MXT
1210J0500334MXT
1210J0500334MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1210J0500334MXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1210J0500334MXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.33UF 50V X7R 1210
Product parameter
številka dela 1210J0500334MXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.33UF 50V X7R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 118414 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.33µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 0.33µF