Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1210J1000122KXT
1210J1000122KXT
1210J1000122KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1210J1000122KXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1210J1000122KXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1200PF 100V X7R 1210
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 1210J1000122KXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1200PF 100V X7R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 141081 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 1200pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 1200pF