Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1210J1008P20BCR
1210J1008P20BCR
1210J1008P20BCR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1210J1008P20BCR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1210J1008P20BCR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 8.2PF 100V C0G/NP0 1210
(v ameriških dolarjih)
16000 pcs
Product parameter
številka dela 1210J1008P20BCR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 8.2PF 100V C0G/NP0 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 77566 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±0.1pF Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 8.2pF ±0.1pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 8.2pF