Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1210J1K03P90DFR
1210J1K03P90DFR
1210J1K03P90DFR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1210J1K03P90DFR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1210J1K03P90DFR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 3.9PF 1KV C0G/NP0 1210
(v ameriških dolarjih)
16000 pcs
Product parameter
številka dela 1210J1K03P90DFR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 3.9PF 1KV C0G/NP0 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 113193 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 1000V (1kV)
Toleranca ±0.5pF Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 3.9pF ±0.5pF 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 3.9pF