Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1210J1K20331JXT
1210J1K20331JXT
1210J1K20331JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1210J1K20331JXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1210J1K20331JXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 330PF 1.2KV X7R 1210
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 1210J1K20331JXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 330PF 1.2KV X7R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 143630 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 1200V (1.2kV)
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 330pF ±5% 1200V (1.2kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 330pF