Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1210J1K50331KXT
1210J1K50331KXT
1210J1K50331KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1210J1K50331KXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1210J1K50331KXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 330PF 1.5KV X7R 1210
Product parameter
številka dela 1210J1K50331KXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 330PF 1.5KV X7R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 185986 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 1500V (1.5kV)
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 330pF ±10% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 330pF