Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1210J2000102MDT
1210J2000102MDT
1210J2000102MDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1210J2000102MDT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1210J2000102MDT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1000PF 200V X7R 1210
Product parameter
številka dela 1210J2000102MDT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1000PF 200V X7R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 106272 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 200V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 1000pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 1000pF