Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1210J2000104KXR
1210J2000104KXR
1210J2000104KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1210J2000104KXR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1210J2000104KXR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.1UF 200V X7R 1210
(v ameriških dolarjih)
16000 pcs
Product parameter
številka dela 1210J2000104KXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.1UF 200V X7R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 100536 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 200V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.1µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 0.1µF