Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1210J2500183KXR
1210J2500183KXR
1210J2500183KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1210J2500183KXR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1210J2500183KXR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.018UF 250V X7R 1210
(v ameriških dolarjih)
16000 pcs
Product parameter
številka dela 1210J2500183KXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.018UF 250V X7R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 145670 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 250V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.018µF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 0.018µF