Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1210J2500274KXR
1210J2500274KXR
1210J2500274KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1210J2500274KXR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1210J2500274KXR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.27UF 250V X7R 1210
(v ameriških dolarjih)
16000 pcs
Product parameter
številka dela 1210J2500274KXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.27UF 250V X7R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 70059 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 250V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.27µF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 0.27µF