Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1210J2500472MDR
1210J2500472MDR
1210J2500472MDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1210J2500472MDR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1210J2500472MDR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 4700PF 250V X7R 1210
(v ameriških dolarjih)
16000 pcs
Product parameter
številka dela 1210J2500472MDR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 4700PF 250V X7R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 109526 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 250V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 4700pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 4700pF