Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1210J2K00152KXT
1210J2K00152KXT
1210J2K00152KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1210J2K00152KXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1210J2K00152KXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1500PF 2KV X7R 1210
Product parameter
številka dela 1210J2K00152KXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1500PF 2KV X7R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 152800 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 2000V (2kV)
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 1500pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 1500pF