Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1210J5000222JDR
1210J5000222JDR
1210J5000222JDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1210J5000222JDR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1210J5000222JDR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 2200PF 500V X7R 1210
(v ameriških dolarjih)
16000 pcs
Product parameter
številka dela 1210J5000222JDR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 2200PF 500V X7R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 114759 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 2200pF ±5% 500V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 2200pF