Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1210J6300152MXR
1210J6300152MXR
1210J6300152MXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1210J6300152MXR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1210J6300152MXR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1500PF 630V X7R 1210
(v ameriških dolarjih)
16000 pcs
Product parameter
številka dela 1210J6300152MXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1500PF 630V X7R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 180940 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 630V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 1500pF ±20% 630V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 1500pF