Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1210J6300682JXT
1210J6300682JXT
1210J6300682JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1210J6300682JXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1210J6300682JXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 6800PF 630V X7R 1210
Product parameter
številka dela 1210J6300682JXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 6800PF 630V X7R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 153503 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 630V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 6800pF ±5% 630V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 6800pF