Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1210Y0100272JCT
1210Y0100272JCT
1210Y0100272JCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1210Y0100272JCT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1210Y0100272JCT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 2700PF 10V C0G/NP0 1210
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 1210Y0100272JCT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 2700PF 10V C0G/NP0 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 111545 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 2700pF ±5% 10V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 2700pF