Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1210Y0100393JCT
1210Y0100393JCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1210Y0100393JCT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1210Y0100393JCT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1210
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 1210Y0100393JCT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 77785 pcs Podatkovni list MLCC Standard Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - AC -
Napetost - ocenjena 10V Toleranca 0.039µF
Debelina (maks.) C0G, NP0 Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija FlexiCap™
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ocene -
Polarizacija 1210 (3225 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Številka izdelka proizvajalca 1210Y0100393JCT
Vodilni stil 0.079" (2.00mm) Višina - sedež (maks.) -
Stopnja napak - Razširjen opis 0.039µF ±5% 10V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5% Opis CAP CER 1210