Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1210Y0160102KDR
1210Y0160102KDR
1210Y0160102KDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1210Y0160102KDR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1210Y0160102KDR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1000PF 16V X7R 1210
(v ameriških dolarjih)
16000 pcs
Product parameter
številka dela 1210Y0160102KDR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1000PF 16V X7R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 95970 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 16V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti Soft Termination, High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 1000pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 1000pF