Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1210Y0250123MDT
1210Y0250123MDT
1210Y0250123MDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1210Y0250123MDT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1210Y0250123MDT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.012UF 25V X7R 1210
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 1210Y0250123MDT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.012UF 25V X7R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 88054 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti Soft Termination, High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 0.012µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 0.012µF